نتایج جستجو برای عبارت :

بخشی از پرفروش ترین کتاب من ملاله هستم

کتاب من ملاله هستم پر فروش ترین کتاب سال ۲۰۱۳ در زمینه اتوبیوگرافی می باشد که توسط ملاله یوسف زی نوشته شده است و کریستینا لمب آن را ویرایش کرده است. این کتاب را هانیه چوپانی به زیبایی ترجمه کرده.ملاله یوسف زی دختری پاکستانی می باشد که علاقه زیادی به درس خواندن و مدرسه رفتن دارد، اما در جایی مثل پاکستان این کار با دردسرهایی نیز همراه است. ملاله اکنون یک چهره مطرح جهانی است که جایزه صلح نوبل را نیز دریافت کرده است و همچنین  بنیاد ملاله را راه ا
کتاب من ملاله هستمملاله یوسف زی و کریستینا لمبمترجم: شراره معصومی

من ملاله هستم، با ترجمه ی خانم شراره معصومی،
از ملاله یوسف‌زی و کریستینا لمب، دربارۀ دختری است
که برای به دست آوردن حق تحصیل مبارزه کرده
و توسط طالبان ترور شده است.
من ملاله هستم پرفروش‌ترین کتاب اتوبیوگرافی در سال ۲۰۱۳ است.ملاله این کتاب را به دخترانی که طعم تلخ نابرابری و بی‌عدالتی
را چشیده‌اند و با این وجود سکوت می‌کنند،
تقدیم می‌کند. او معتقد است که صدای همۀ
دختران
معرفی ده کتاب پیشنهادی:
فلسفه ی تنهایی/لارنس اسونسن
جنس ضعیف/اوریانا فالاچی
نامه به کودکی که هرگز زاده نشد/اوریانا فالاچی
بار هستی/میلان کوندرا
حرف هایی برای امروزی ها/محمدرضا سرگلزایی
من ملاله هستم/ملاله یوسف زی
جاناتان مرغ دریایی/ریچارد باخ
عصبیت و رشد آدمی/کارن هورنای
روانشناسی زنان/کارن هورنای
تحلیل رفتار متقابل/اریک برن
میلاد محمدی/مرداد98
معرفی توسط وبلاگ...این روزها

کتاب "من مَلاله هستم" را یک هفته قبل شروع کردم، و در حال و هوای این روزها (شهادت سردار سلیمانی) به پایان رساندم.
ماجرای کتاب درمورد زندگی "مَلاله" دختر دوازده ساله ی پاکستانی ست که در دوره ی حمله ی طالبان به پاکستان مجبور به ترک تحصیل می شود و نهایتا مورد ترور نافرجام قرار می گیرد.
تلاش های پدرِ ملاله برای سخن رانی های متعدد در مراسم و مجامع جهانی در دفاع از حقوق دختران پاکستانی به جایی نمی رسد و گروهک طالبان، مدا
اعتراف ابن حجر مکی به فضائل امام موسی کاظم علیه السلام
ابن حجر مکی از علمای بزرگ اهل تسنن و دشمنان مکتب اهل بیت علیهم السلام در کتابی که بر ضد شیعه نوشته است می‌نویسد:
موسى الكاظم وهو وارثه علما ومعرفة وكمالا وفضلا سمی الكاظم لكثرة تجاوزه وحلمه وكان معروفا عند أهل العراق بباب قضاء الحوائج عند الله وكان أعبد أهل زمانه وأعلمهم وأسخاهم.
موسی کاظم (علیه السلام) علم و معرفت و فضل و کمال را از پدرش به ارث برد و در اثر عفو و گذشت و بردباری که از خود
#اخبار_کتاب✌️
بله توجه شما رو به اخبار پرفروش ترین کتاب ها در طرح فصلی خانه ی کتاب جلب مینماییم : به ده کتاب اول این طرح اشاره میکنیم نکته جالبی که وجود داره در میان 10 اثر پرفروش ادبی کتاب های "نخل و نارنج" اثر اقای وحید یامین پور،"اکنون"فاضل نظری ، "شرح جامع مثنوی" اثر کریم زمانی ، "مثل خون در رگ های من " نامه های احمد شاملو به همسرش ، اثاری هستند که برای نخستین بار در لیست 10 اثر برتر طرح های فصلی خانه کتاب قرار گرفته اند . در ادامه به فهرست ده کتا
می دونستین پرفروش ترین کتاب تاریخ ادبیات، «دو شهر» نوشته ی چارلز دیکنزعه؟ می دونستین رتبه ی بعدی مال ارباب حلقه هاست؟ می دونستین رتبه ی چهارم مال هری پاترعه؟ می دونستین رتبه ی سیزدهم مال ناطور دشته؟ می دونستین رتبه ی نه مال نارنیاست؟ شکه کننده نیست؟ من همین الان خوندم لیستو و باعث افتخارعه که کتابای مورد علاقم همشون جزو پرفروش ترین هان. یا شایدم... باعث افتخارعه که کتابای پرفروش جزو کتابای مورد علاقمن... درهرصورت فرقیم نمی کنه. اصل قضیه اینک
دانلود کتاب شرمنده نباش دختر اثر ریچل هالیس PDF

دانلود فایل

کتاب صوتی شرمنده نباش دختر: یک برنامه بدون شرمساری برای رسیدن به اهداف نوشته‌ی ریچل هالیس ، یکی از پرفروش‌ترین آثار نیویورک تایمز در سال 2019 است که به ...
دانلود pdf کتاب شرمنده نباش دختر ریچل هالیس | ایران پیپرiran-paper.ir › tag › دانلود-pdf-کتاب-شرمنده-نباش-دخ...دانلود کتاب شرمنده نباش دختر نوشته ریچل هالیس کتاب شرمنده نباش دختر: یک برنامه بدون شرمساری برای رسیدن به اهداف
کتاب شدن نوشته ی میشل اوباما توسط نشر هورمزد منتشر شده است. این کتاب مجموعه خاطرات دختری است سیاه پوست از طبقه ی کارگر که موفق شد در جایگاه بانوی اول ایالات متحده آمریکا قرار بگبرد. دختری که زمانی وکیل بوده برای مدتی در سمت معاون بیمارستان فعالیت کرد و دوره ای نیز معاون یک سازمان غیرانتفاعی. کتاب مجموعه ای است از سرگذشت این زن سیاه پوست و روزگار ورود و زندگی و سپس ترک کاخ سفید از زبان خودش.
کتاب شدن از پرفروش ترین کتاب های سال ایالات متحده ی آ
دانلود کتاب قدرت من هستم جول اوستین به زبان فارسی

دانلود کتاب

رتبه: ۵ - ‏۱ رأی۲۷ شهریور ۱۳۹۸ - سمینار قدرت من هستم که کتابش در سال 2015 به چاپ رسیده است که پرفروش ترین و محبوب ترین کتاب جول اوستین بوده است. این کتاب دارای 18 ...www.ketabchin.com › روانشناسی و موفقیت › موفقیت و انگیزشیدانلود کتاب قدرت من هستم | کتابچیندانلود کتاب قدرت من هستم نوشته جول اوستین از انتشارات شادن پژواک. این را با 1سوم قیمت نسخه چاپی
خرید عطر و ادکلن شاید یکی از دشوارترین تصمیم ها برای خانم ها باشد. از این رو آشنایی با پرفروش ترین ها معروف ترین یا جدید ترین عطر ها به ما کمک میکند تا بهترین را برای خود انتخاب کنیم. همچنین خرید عطر و ادکلن های معروف و پرفروش کار دشواری خاصی خود را دارد زیرا نمونه های تقلبی عطر و ادکلن های معروف و پرفروش در فروشگاه ها عطر ادکلن بیشتر یافت میشود.
فهرست عطر و ادکلن های معروف و پرفروش زنانه
۱٫    عطر معروف زنانه ویکتور اند رولف فلاوربمب ادو پرفی
دانلود کتاب قدرت من هستم جول اوستین pdf

مشخصات و قیمت و خرید و دانلود کتاب صوتی mp3و pdf جهان‌های ...passage.kafsabiazadi.ir › passage › htmlمشخصات و قیمت و خرید و دانلود کتاب قدرت من هستم اثر جول اوستین راوی مهبد قناعت پیشه به صورت فایل صوتی mp3 و pdfمشخصات و قیمت و خرید و دانلود کتاب قدرت ...دانلود کتاب صوتی قدرت من هستم - مرجع کالاهای دانلودی - تماشاhttps://tamasha.com › qRAwM‫ویدئو برای دانلود کتاب قدرت من هستم جول اوستین pdf‬‎▶ 0:06۲۷ آذر ۱۳۹۸قدر
مشخصات کتاب
کتاب ملت عشق
نویسنده: الیف شافاک
مترجم: ارسلان فصیحی
انتشارات: ققنوس
تعداد صفحات: ۵۱۱

کتاب ملت عشق در ترکیه بیش از ۵۰۰ بار به چاپ رسیده و توانسته است عنوان پرفروش‌ترین کتاب تاریخ ترکیه را به دست آورد. این کتاب در ایران هم با استقبال بسیار خوبی مواجه شده و تا به حال بیشتر از ۵۰ بار تجدید چاپ شده و توانسته است طرفداران زیادی پیدا کند
خلاصه داستان کتاب ملت عشق
این کتاب دو داستان را شامل می‌شود که به زیبایی در کنار هم و در یک کت
نویسنده : میشل اوباما
مترجم : دکتر علی سلامی
زبان : انگلیسی
کتاب شدن اثر میشل اوباما، در نخستین ماه انتشارش رکورد فروش را شکست! این کتاب که عنوان پرفروش‌ترین کتاب سال آمریکا را نصیب خود کرد، زندگی شخصی همسر اولین رئیس‌جمهور سیاه‌پوست آمریکا را قبل و بعد از ورود به کاخ سفید روایت می‌کند.
ادامه مطلب
کتاب مثل اقیانوس بیکرانی است که ناشناخته های بسیاری دارد.کتاب میراثی ماندگار و پدیده ایی شکوهمند و با ارزش است که زندگی بشر را روشن می کند.از این رو خداوند بزرگ معجزه ابدی آخرین فرستاده اش را کتاب قرار داد.توانایی خواندن یکی از مهمترین مهارت‌های اساسی دنیای امروز است و مطالعه برای داشتن ارتباط با جامعه امروز ضروری است.در این بخش از مجله اینترنتی ایران فان قصد داریم به معرفی ۵ کتاب پرفروش در تابستان ۹۸ بپردازیم:
۵ کتاب پرفروش در تابستان ۹۸
#معرفی_کتاب ..کسی که این کتاب را میخواند احتمالا به یاد این شعر میفتد که: در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست. اتفاقا نویسنده کتاب هم به دنبال یافتن پاسخی برای همین نوع سوالات مهم است. کتاب عنوان گیرایی دارد. تا همین جا جزو کتاب های پرفروش سال ۲۰۱۹ است. کتاب روان و راحتی است. به گفته نویسنده، هدف از انتشار کتاب، کمک به کسانی است که در جستجوی موفقیت هستند._________با ۵ درصد تخفیف اعضا و ارسال رایگان
کتاب مثل اقیانوس بیکرانی است که ناشناخته های بسیاری دارد.کتاب میراثی ماندگار و پدیده ایی شکوهمند و با ارزش است که زندگی بشر را روشن می کند.از این رو خداوند بزرگ معجزه ابدی آخرین فرستاده اش را کتاب قرار داد.توانایی خواندن یکی از مهمترین مهارت‌های اساسی دنیای امروز است و مطالعه برای داشتن ارتباط با جامعه امروز ضروری است.در این بخش از مجله اینترنتی ایران فان قصد داریم به معرفی ۵ کتاب پرفروش در تابستان ۹۸ بپردازیم:
۵ کتاب پرفروش در تابستان ۹۸
نیاز به راه رفتن،گام های بلند برداشتن،دویدن.
من پاهایی هستم که هیچ گاه ندویده‌اند.
نیاز به چشم باز کردن،دیدن،زل زدن.
من چشم هایی هستم که هیچ گاه باز نشده اند.
نیاز به لمس کردن،نوازش کردن،مشت زدن.
من دست هایی هستم که هیچگاه حرکتی نکرده ‌اند.
نیاز به فکر کردن،حساب کتاب کردن،بحث کردن
من مغزی هستم که هیچ گاه به کار نیفتاده‌ام.
نیاز به خندیدن،عصبانی شدن،گریه کردن.
من احساساتی هستم که هیچ گاه خودشان را بروز نداده‌ اند.
ادامه مطلب
 دانلود کتاب قدرت من هستم جول اوستین

دانلود کتاب صوتی قدرت من هستم - کتاب سبزketabesabz.com › ... › دانلود کتاب صوتی قدرت من هستم۸ فروردین ۱۳۹۸ - معرفی کتاب صوتی قدرت من هستم. این کتاب نسخه خلاصه‌ای از کتاب صوتی قدرت من هستم، اثر ارزشمند کشیش و سخنران انگیزشی جول اوستین است.دانلود کتاب صوتی قدرت من هستم (جول_اوستین - شادن پژواک ...https://taaghche.com › ... › قدرت من هستم (جول_اوستین - شادن پژواک) رتبه: ۴٫۶ - ‏۲۱ رأیجول اوستین در کتاب
دانلود کتاب صوتی از حس بد به حس خوب

دانلود فایل

دانلود کتاب صوتی از حس بد به حس خوب اثر دیوید برنز - ...fidibo.com › روانشناسی › خودشناسی و خودسازی رتبه: ۳٫۳ - ‏۹ رأیخرید و دانلود کتاب صوتی از حس بد به حس خوب اثر دیوید برنز مترجم فاطمه سادات ... دانلود کتاب صوتی تمرین نیروی حال | اثر اکهارت تول | با صدای نیما رئیسی ...
دانلود کتاب صوتی از حس بد به حس خوب - بخش اول - دیوید دی ...www.ketabrah.ir › کتاب صوتی › روانشناسی و موفقیتکتاب صوتی از حس
کتاب صوتی از حال بد به حال خوب اثر دیوید برنز

دانلود فایل

دانلود کتاب صوتی از حس بد به حس خوب اثر دیوید برنز - ...fidibo.com › روانشناسی › خودشناسی و خودسازی رتبه: ۳٫۳ - ‏۹ رأیخرید و دانلود کتاب صوتی از حس بد به حس خوب اثر دیوید برنز مترجم فاطمه سادات ... دانلود کتاب صوتی تمرین نیروی حال | اثر اکهارت تول | با صدای نیما رئیسی ...
دانلود کتاب صوتی از حس بد به حس خوب - بخش اول - دیوید دی ...www.ketabrah.ir › کتاب صوتی › روانشناسی و موفقیتکتاب صوتی از حس
خدایا شکرت که مسیر را برام روشن میکنی، خدایا شکرت که پیشاپیش من قدم بر می داری و موانع را از سر راهم بر می داری. تو که هستی نقشه راه برام مشخصه، من قوی هستم، من باهوش هستم، من تحصیلکرده هستم، من دارای روابط رویایی هستم، من دارای شغل ایده آلی هستم، من سالم و سرحال هستم، من داری زیبایی ظاهر و باطن هستم، من راستگو هستم، من درستکار هستم، من بسیار مهربان و صبور هستم...
کتاب پدر پولدار پدر بی پول
این کتاب یکی از پرفروش ترین و محبوب ترین کتاب های موجود در اینترنت می باشد که برای شما عزیزان ترجمه شده است.

دانلود کتاب

دانلود رایگان کتاب پدر پولدار پدر بی پول | مجله موفقیت | مجله ... https://irsuccess.com › rich-dad-poor-dad Translate this page در این مطلب قصد داریم به معرفی و دانلود رایگان کتاب پدر پولدار پدر بی پول اثر رابرت کیوساکی بپردازیم. را
کتاب پله پله تا اوج اثر زیگ زیگلار

دانلود فایل

بایگانی‌ها دانلود رایگان کتاب پله پله تا اوج pdf | مارکت ام ال امmarketmlm.com › downloads › tag › دانلود-رایگان-کتاب-پله-پله-تا...کتاب صوتی پله پله تا اوج از زیگ زیگلار. 320 بازدید. 680 دقیقه. مارکت ام ال ام. دانلود با لینک مستقیم. 687 محصول برای فروش. 7923 رضایت کامل از خرید.
دانلود کتاب الکترونیکی پله پله تا اوج زیگ زیگلار - سایت ...hooshemosbat.com › فروشگاه › کتابهای الکترونیکی › زیگ زیگلار
کتاب پله پله تا اوج اثر زیگ زیگلار

دانلود فایل

بایگانی‌ها دانلود رایگان کتاب پله پله تا اوج pdf | مارکت ام ال امmarketmlm.com › downloads › tag › دانلود-رایگان-کتاب-پله-پله-تا...کتاب صوتی پله پله تا اوج از زیگ زیگلار. 320 بازدید. 680 دقیقه. مارکت ام ال ام. دانلود با لینک مستقیم. 687 محصول برای فروش. 7923 رضایت کامل از خرید.
دانلود کتاب الکترونیکی پله پله تا اوج زیگ زیگلار - سایت ...hooshemosbat.com › فروشگاه › کتابهای الکترونیکی › زیگ زیگلارزیگ‌ ز
من غرق دریای شما هستم
محو تماشای شما هستم 
هرکس‌ در این دنیا پیِ چیزیست
من در تمنای شما هستم
در سر خیال خام می سازم
مبهوت رویای شما هستم
آینده ای با عشق می خواهم
در فکر فردای شما هستم
اما ، اگر، شاید، نمیدانم...!
درگیر ‌حاشای شما هستم
سجاد نوبختی
پیونشت : 
یک روز اگر بی عشق سر کردم
دل‌ را فقط درمانده تر کردم
حالم از همه روزای زندگیم بهتره!
با این که آلرژیم عود کرده و ولم نمی کنه ولی بسیار خوبم و خوشحالم که دنبال رویاهام هستم و در صلح با خودم و محیطم و .... هستم.
یه گروهی راه انداختم و دارم به توانمند سازی شهروندان کمک می کنم. 
اگه نمی دونید چرا این کار مهمه حتما کتاب "چرا ملت ها شکست می خورند " رو بخونید. 
اگرم نمی تونید این کتاب رو پیدا کنید و بخرید می تونید از طریق فیدیبو اقدام کنید . 
لینک کتاب در فیدیبو
کتاب هنر ظریف بی خیالی (The Subtle Art of Not Giving a F*ck) را معمولاً می‌توانید در ردیف کتابهای پرفروش کتابفروشی‌های بزرگ جهان ببینید. این کتاب، دومین اثر منتشر شده از مارک منسون (Mark Manson) است.که توسط ما برای شما عزیزان ترجمه شده است.

دانلود فایل

ایبنا - کتاب «هنر ظریف بی‌خیالی» نقد می‌شود - خبرگزاری کتاب www.ibna.ir › doc › naghli › کتاب-هنر-ظریف-بی-خیال... Translate this page May 18, 2019 - کتاب «هنر ظریف بی
از همون کودکی کتاب داستان های خوبی به دستم رسید و عاشق کتاب شدم، از نوجوانی شروع کردم به خوندن کتاب های سنگین و سطح بالا و حالا در جوانی یه کتابخوان حرفه ای هستم. خوشحالم که غرق دنیای کتاب ها شدم و 2 روز امسال رفتم نمایشگاه کتاب و 8 تا کتاب خریدم که دارم له له میزنم بخونمشون. 
موسسه Counterpoint Research در تازه‌ترین آمار خود اعلام کرده که آیفون XR
پرفروش‌ترین گوشی هوشمند در سه ماهه سوم ۲۰۱۹ در تمام دنیا بوده و سه درصد
از فروش موبایل‌های هوشمند را به خود اختصاص داده است. درواقع به به جز
ماه سپتامبر ۲۰۱۸ که آیفون‌های جدید معرفی و عرضه شدند، آیفون XR از سه
ماهه چهارم سال ۲۰۱۸ لقب پرفروش‌ترین گوشی هوشمند در هر ماه را به خود
اختصاص داده است.
ادامه مطلب
من عمه هستم تو بابا محرم محسن ربانی بوستان کتاب قم
من عمه هستم تو بابا : روایت کربلا از زبان حضرت رقیه(س) خطاب به علی اصغر
من عمه هستم تو بابا : محسن ربانی، بوستان کتاب قم
معرفی:
اینبار کربلا را از زاویه نگاه دختر امام بخوانیماین کتاب را قلباً دوست دارم خیلی زیاد…از زبان حضرت رقیه (س) خطاب به حضرت علی اصغر است که در دنیای کودکانه خود از ابتدای همراهی بابا تا شهادت حضرت را روایت می‌کند و این جمله زیبا که : رابطه من و تو مثل رابطه عمه زینب و باباست
دانلود کتاب هنر ظریف بی خیالی pdf
این ترجمه بهترین ترجمه موجود در ایران از کتاب هنر ظریف بی خیالی می باشد.

دانلود فایل

کتاب «هنر ظریف بی‌خیالی» نقد و بررسی می‌شود - خبرگزاری مهر ... https://www.mehrnews.com › news › کتاب-هنر-ظریف-... Translate this page May 18, 2019 - کتاب «هنر ظریف بی‌خیالی» نوشته مارک منسون، روز سه‌شنبه ۳۱ اردیبهشت در مرکز فرهنگی شهر کتاب نقد و بررسی می‌شود. به گزارش خبرگزاری مهر
 کتاب پرفروش «سمفونی مردگان» نوشته عباس معروفی، موضوع یک تور گردشگری در شهر اردبیل شد؛ جایی که حوادث داستان در آن روی می‌دهد.

کتابفروشی اورنگ در اردبیل کتابخوانان این شهر را به یک تور گردشگری کتاب با موضوع کتاب پرفروش «سمفونی مردگان» دعوت کرده و قرار است مدعوین از ساعت ۱۴ امروز چهارشنبه با صفحه به صفحه این اثر به تماشای گوشه و کنار شهر از زاویه دید عباس معروفی بنشینند.

مهدیه امامی، مدیر کتابفروشی اورنگ، می‌گوید: از آنجا که داستان سمف
اینجانب در حوزه ی کتاب فعالیت دارم و چون خودم فرد کتابخوانی هستم
و بعضا نبود بعضی از کتاب ها برایم دغدغه می شد و می شود و الان این
امکان خدا رو شکر که برایم فراهم شده است تا با کتاب و کتابفروش ها
که با مراکز پخش کتاب چه دست اول و چه دست دوم در ارتباطند بیشترین تعامل و
ارتباط را دارم لذا خواهشمندم دوستانی که در جستجوی کتابی هستند
ادامه مطلب
اگه نمیخواین چرت و پرت و خاطره نوسی یه نفر رو بخونین این پست پیشنهاد نمیشه.

دیروز صبح با مامان و بابام راهی آمل شدیم. ساعت ۹.۵ رسیدیم و رفتیم چند تا فروشگاهی که من پیشنهاد دادم. سه جفت جوراب کیوت خریدم ^__^ ساعت ۱۲ کلاس فیزیولوژی داشتم با آزمایشگاه. سه زدیم بیرون از دانشگاه.
سر راه دیدیم نمایشگاه کتابی برپا شده با پنجاه درصد تخفیف. من کتاب های من ملاله هستم، نحسی ستارگان بخت ما، تخت خوابت را مرتب کن، سرباز کوچک امام، شب های روشن رو برای خودم،
دانلود کتاب صوتی ملت عشق اثر الیف شافاک 

دانلود فایل

دانلود کتاب صوتی ملت عشق - الیف شافاک - کتابراهwww.ketabrah.ir › کتاب صوتی › داستان و رمان خارجیکتاب صوتی ملت عشق اثر الیف شافاک یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های رمان ترکیه، داستانی از دلدادگی و عشق است. ملت عشق در چند سال اخیر بیش از 500 بار به ...
دانلود کتاب صوتی ملت عشق با صدای پروین محمدیان - ناول ...novelcafe.ir › tag › دانلود-کتاب-صوتی-ملت-عشق-با-صدای-پروین-مدانلود رایگان رمان ملت
این کتاب یکی از پرفروش ترین و محبوب ترین کتاب های موجود در اینترنت می باشد که برای شما عزیزان ترجمه شده است.

دانلود کتاب

دانلود رایگان کتاب صوتی پدر پولدار، پدر بی پول اثر رابرت ... https://papooli.ir › rich-dad-poor-dad-persian-audio-boo... Translate this page Jul 31, 2017 - دانلود رایگان کتاب صوتی پدر پولدار، پدر بی پول اثر رابرت کیوساکی و شارون لکتر با لینک مستقیم Rich Dad
دانلود رایگان کتاب قدرت عادت pdf از چارلز داهیگ , در این مطلب از بخش پرفروش ترین کتاب های روانشناسی ، کتاب قدرت عادت اثر داهیگ را بصورت رایگان برای دانلود شما عزیزان قرار داده ایم.
کتاب قدرت عادت که در سال 2012 منتشر شد، برای مدت زیادی در لیست پرفروش ترین های روزنامه نیویورک تایمز بود.‏ و از طرفی در لیست تاثیرگذارترین کتاب ها برای مدیران از طرف دانشگاه هاروارد قرار گرفت.‏
 کتاب : قدرت عادت

برای دانلود رایگان اینجا را کلیک کنید
دقیقا الان تو تب و تاب و اوج استوری های نمایشگاه کتاب هستیم.نمایشگاهی که یک دورهمی بامزه کتاب ها هست.کتاب هایی کهبعضی هایشان به چاپ چندم رسیدند و بعضی هایشان تازه استارت را زده اند.
امسال اولین سالی هست که برای رفتن به این فستیوال بزرگ دو دل هستم.هرسال با بچه ها برنامه نمایشگاه میگذاشتیم.
من شاید نمایشگاه نروم چون:
- هنوز چندتایی کتاب نخوانده دارم
- تخفیف های نمایشگاه واقعا قابل توجه نیست.
- تقریبا هر دوماه چندتایی کتاب از انقلاب و شهرکتاب ها
- دارم نوار قلب بلاک‌های دسته‌ای رو می‌خونم، که برام سوال می‌شه چرا هدایت جریان الکتریکی قلب دچار بلاک می‌شه؟
- دانلود دو تا کتاب تخصصی پاتوفیزیولوژی بیماری‌های قلبی و برای متخصصان
- مطالعه از یک کتاب، توضیحات کافی نبود، مطالعه از کتاب دوم. 

~ همچنان صفحه سوم کتاب نوار قلب هستم.

دانلود کتاب

Search Results Web results دانلود رایگان کتاب پدر پولدار پدر بی پول | مجله موفقیت | مجله ... https://irsuccess.com › rich-dad-poor-dad Translate this page rich dad poor dad. روند کتاب به صورت داستانی است. نویسنده در طول کتاب ، همانطور که اسم کتاب میتوان فهمید ، دوشخصیت ؛ پدر
هفت برتری امیر المومنین علیه السلام در کلام حضرت پیامبر صلی الله علیه و آله (به روایت اهل تسنن)
حافظ ابی نعیم محدث و عالم بزرگ اهل تسنن روایت کرده است:
حَدَّثَنَا إِبْرَاهِیمُ بْنُ أَحْمَدَ بْنِ أَبِی حُصَیْنٍ، ثَنَا مُحَمَّدُ بْنُ عَبْدِ اللهِ الْحَضْرَمِیُّ، ثَنَا خَلَفُ بْنُ خَالِدٍ الْعَبْدِیُّ الْبَصْرِیُّ، ثَنَا بِشْرُ بْنُ إِبْرَاهِیمَ الْأَنْصَارِیُّ، عَنْ ثَوْرِ بْنِ یَزِیدَ، عَنْ خَالِدِ بْنِ مَعْدَانَ، عَنْ مُعَاذِ بْنِ
دانلود کتاب enchantement of ravens.

کتاب های مارگرت راجرسون معمولا تک کتابی میشن و دو کتاب پرفروش داره. این کتاب به سرعت یکی از پرفروش های نیویورک تایمز شد. و برای کسایی که حوصله سری های چند کتابی ندارن واقعا خوبه.(سعی میکنم با توجه به انواع سلیقه ها کتاب بزارم تا راحت تر بتونید انتخاب کنید ولی بازم اگه کتابی خواستید بگید تا بزارم.)

خلاصه
ایزوبل(نه ایزابل اسمش اینه) سال ها به کشیدن تابلو هایی از فر فولک (Fair folk) مشغول بوده. او با سخنان موقر و معامله های
دانلود کتاب پدر پولدار پدر بی پول
این کتاب نسخه کامل از کتاب پدر پولدار پدر بی پول می باشد.

دانلود فایل

Search Results Web results دانلود رایگان کتاب پدر پولدار پدر بی پول | مجله موفقیت | مجله ... https://irsuccess.com › rich-dad-poor-dad Translate this page در این مطلب قصد داریم به معرفی و دانلود رایگان کتاب پدر پولدار پدر بی پول اثر رابرت کیوساکی بپردازیم. رابرت کیوساکی را به نحوی میتوان پدر علم هوش مالی ... کتاب
⚜️ لمعه – تدریس متن شهید اول  استاد حائری ♻️ کتاب الطهارة♻️ کتاب الصلاة♻️ کتاب الزکاة♻️ کتاب الخمس♻️ کتاب الصوم♻️ کتاب الحج♻️ کتاب الجهاد♻️ کتاب الکفارات♻️ کتاب النذر♻️ کتاب القض♻️ کتاب الوقف♻️ کتاب العطیة♻️ کتاب المتاجر♻️ کتاب الدین♻️ کتاب الرهن♻️ کتاب الحجر♻️ کتاب الضمان♻️ کتاب الحوالة♻️ کتاب الکفالة♻️ کتاب الصلح♻️ کتاب الشرکة♻️ کتاب المضاربة♻️ کتاب الودیعة♻️ کتاب الاجارة♻️ کتاب الجعالة   تعداد جلس

دانلود کتاب

دانلود رایگان کتاب پدر پولدار پدر بی پول اثر رابرت کیوساکی ... https://drpupil.com › ... › عرضه محصولات فرهنگی Translate this page رابرت کیوساکی نویسنده کتاب پدر پولدار پدر بی پول است اگر قصد دارید نگرش شما نسبت به ثروت تغییر کند و ر
سلام . داشتم تو اینترنت دنبال کتاب ملت عشق می گشتم . ولی وقتی به قیمتش نگاه کردم پشیمون شدم. قیمتش بود 65000 تومان !!! . دو دل بودم که بخرمش یا نه تا اینکه یهو متوجه تبلیغی شدم . متن تبلیغ این بود : کتاب های پرفروش جهان را با یک دهم قیمت بخرید !
اولش گفتم بابا این دیگه چی میگه مگه میشه ؟؟
اما وقتی که وارد سایت شدم ...
ادامه مطلب
به گزارش ایسنا به نقل از گاردین، با وجود حضور تاریخچه پرفروش زندگی نامه بانوی اول قبلی ایالات متحده آمریکا درون لیست نامزدهای نهایی جوایز کتاب بریتانیا، داوران این آکادمی «سلی رونی» را برای نگارش ادبیات «آدم های معمولی» به نشانی برنده بزرگ این جوایز برگزیدند. شعر «آدم های معمولی» تصنیف «سلی رونی» ادیب ایرلندی درحالی خیس جایزه واقعی جوایز کتاب بریتانیا شد که «شدن» کتاب زندگی مجله پرفروش «میشل اوباما» و  رمان «شیرفروش» جای پا زیرفون
کتاب شدن اثر میشل اوباما، در نخستین ماه انتشارش رکورد فروش را شکست! این کتاب که عنوان پرفروش‌ترین کتاب سال آمریکا را نصیب خود کرد، زندگی شخصی همسر اولین رئیس‌جمهور سیاه‌پوست آمریکا را قبل و بعد از ورود به کاخ سفید روایت می‌کند. میشل اوباما بانوی اول پیشین آمریکا، با استفاده از شیوه‌ای صمیمانه شما را به دنیای خود دعوت می‌کند و از تجربیاتی سخن می‌گوید که شخصیت او را شکل داده‌اند. در واقع کتاب شدن حکایت سرگذشت زنی است که دشواری‌ها و موان
پرفروش ترین ها تا روز جاریآمار فروش فیلم‌های سینمایی و کم فروش و پرفروش‌ترین آنان منتشر شد .صدرنشین فروش فیلم‌های سینمایی کشورمان کماکان «مطرب» است ; فیلمی که تا ظهر روز جاری به فروش ۳۸ میلیارد تومانی رسیده است .به‌دنبال جدول فروش همگی فیلم‌های سینمایی روی پرده را تا ظهر روز جاری ملاحظه کنید :فیلم فروش ( به تومان ) روزهای نمایشمطرب ۳۸ میلیارد ۹۶ روزدیده و گوش بسته ۱۲میلیارد و ۵۰۰ میلیون ۹۶ روزذیل لحاظ ۸ میلیارد و ۲۰۰ میلیون
داریم می رویم. اما من می نویسم. آنجا هم می نویسم. در کره ی ماه هم می نویسم. می نویسم چون نیاز دارم. می نویسم چون مطمئنم آنجا حتی با دیدن یک صحنه ی کوتاه هم متنی به ذهنم می رسد. باید بنویسم. باید تمرین کنم. روزی یک ساعت باید بنویسم و چندین ساعت بخوانم. من کسی بودم که موقع امتحان های ترم شب ها بیدار می ماندم تا کتاب بخوانم و روزها برای امتحان فردایم تلاش می کردم. من کسی هستم که در زنگ ریاضی کتاب می خوانم. زنگ ادبیات کتاب می خوانم. زنگ علوم کتاب می خوانم
سوال اینجاست داستایفسکی واقعا چجوری تونسته که این همه رو اینجوری بنویسه. زندگی خلق کرده ها. ادم کف میکنه.
کتاب برادران کارامازوف ، نوشتهٔ فیودور داستایفسکی ، ترجمهٔ احد علیقلیان ، نشر مرکز
از رنج نمی‌ترسم ، حتی اگر بی کران باشد. حالا از آن نمی ترسم؛ قبلا می‌ترسیدم. ... به نظر می آید حالا به قدری قدرت در من هست که می توانم بر هر چیزی غلبه کنم ، بر همهٔ رنج ها فقط برای این که‌بگویم و هر لحظه به خود بگویم : من هستم! در میان هزار عذاب ــ من هستم؛پیچ
#معرفی_کتاب ..کتاب شرمنده نباش دختر: یک برنامه بدون شرمساری برای رسیدن به اهداف جدیدترین اثر ریچل هالیس، نویسندۀ کتاب پرفروش خودت باش دختر، شما را در راه رسیدن به رویایتان و موفقیت‌هایی که قرار است در زندگی کسب کنید، یاری می‌کند.____________قیمت کنونی۳۰۰۰۰تبا ۵ درصد تخفیف اعضا و ارسال رایگان
کتاب دویی همین الان تموم شد و از همون ابتدا عاشق گربه ها شدم. هرچند که این کتاب چیزی بیشتر از اون بود. داستان شهر اسپنسر بهم امید رو یاداوری کرد. و اخر کتاب بهم نشون داد از چیزایی که دارم راضی باشم و عشق از همه چی مهم تره البته. این کتاب جذاب، دوست داشتنی، بانمک و اموزنده بود. عاشق دویی هم هستم.

*امروز اتاقم رو هم درست کردم و عکس پستای اون هفته رو اماده. یه سری کار از هفته پیش مونده که باید تحویل بگیرم از فریلنسرا و تحویل بدم. همین. خدایا شکرت :) اه
کتاب
«تمرکز»، نوشته دانیل گلمن (-۱۹۴۶)، تحلیلگر اقتصادی آمریکایی است.
نویسنده کتاب پرفروش «هوش عاطفی» در این کتاب به راز مهم عملکرد عالی، یعنی
توجه و تمرکز می‌پردازد. توجه و تمرکز در واقع مثل یک عضله است. هرچقدر
بیشتر از آن استفاده کنید قو‌ی‌تر می‌شود. ولی اگر آن را کم به‌کار بگیرید
ضعیف‌تر خواهد شد.
در این کتاب دکتر گلمن، در عصری که عوامل مختلف
باعث حواس‌پرتی و گیجی ما می‌شوند و همواره در معرض بمباران اطلاعات هستیم،
به تجزیه و تحلیل
نامه‌های کودکان به خدا، سفری الهام‌بخش به ذهن کودک.
چند سال پیش، کتابی تحت عنوان نامه‌های کودکان به خدا، در آمریکا منتشر شد، که بعد از مدتی به یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌ها تبدیل شد.
این کتاب، سفری الهام‌بخش به ذهن کودک است و احتمالا یکی از بهترین کتابهایی است که تاکنون خوانده‌شده. در هیچ کتاب دیگری، نمی‌توان با خواندن فقط چند کلمه ساده روی کاغذ، اینقدر یاد گرفت و احساس کرد.
کتاب نامه به خدا شامل نامه‌های کودکانه‌ای است که با طراوت و طن
نامه‌های کودکان به خدا، سفری الهام‌بخش به ذهن کودک.
چند سال پیش، کتابی تحت عنوان نامه‌های کودکان به خدا، در آمریکا منتشر شد، که بعد از مدتی به یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌ها تبدیل شد.
این کتاب، سفری الهام‌بخش به ذهن کودک است و احتمالا یکی از بهترین کتابهایی است که تاکنون خوانده‌شده. در هیچ کتاب دیگری، نمی‌توان با خواندن فقط چند کلمه ساده روی کاغذ، اینقدر یاد گرفت و احساس کرد.
کتاب نامه به خدا شامل نامه‌های کودکانه‌ای است که با طراوت و طن
برای لحظه ای هردوی آن ها سکوت کردند. بیرون از مطب صدای افراد دیگر، صدای تلفن و شلوغی خیابان به گوش می رسید. احساس آرامش می کرد. عرق روی صورتش خشک شد. پنج سال پیش و از زمانی که این ماجرا آغاز شد این راز را با خود حمل کرده بود و روی دوشش سنگینی می کرد. اما برای لحظه ای این بار را زمین گذاشت و به یاد سلست قدیمی افتاد. هنوز به او راه حلی ارائه نشده بود اما حالا جلوی فردی نشسته بود که حرف او را می فهمید.
- - -
دوباره باران می بارد. دوباره مریض می شوم. روزهای
کc کلیک کنید ، برای خواندن رمان های ایرانی   لینک مستقیم رمانکده فارسی کلیک کنید. 

کتاب «بامداد خمار» نوشته فتانه حاج‌ سیدجوادی است.
این کتاب یکی از پرفروش‌ترین رمانهای فارسی است که در طی دهه اول انتشار، 200 هزار نسخه از آن فروش رفته‌است.
داستان این کتاب، داستان سوزناک عشق نافرجام دختری از اعیان دوره قدیم تهران به جوانی نجار از طبقه پایین جامعه را روایت می‌کند. ترجمه آلمانی این کتاب حدود 10 هزارنسخه فروش داشته و مورد توجه خوانندگان خارج
توضیحات:
اثری است از جمال صادقی به کوشش محمدحسین حاجی ده آبادی، کتاب حاضر در بردارندۀ سه خاطره دربارۀ تجربۀ مرگ و حاصل مصاحبه رو در رو با افرادی است که حیات پس از مرگ را تجربه کرده، به برزخ رفته و برگشته اند. مجموعه ای بسیار جالب و حیرت انگیز که ممکن است بخش هایی از آن برای بیماران قلبی و روان های آسیب پذیر، نامناسب باشد.
گزیده ای از کتاب
_ سحر، می خواهم بدانم واکنش تو،،، واکنش وجود اثیری تو در برابر جسمِ بی جانت چه بود؟ وقتی کالبدت را دیدی چه ف
دانلود موفق‌ترین کتاب کسب درآمد خانگی.
دوست دارید به درآمد پایدار برسید؟
دوست دارید به سرعت پول زیادی به دست آورید؟
دوست دارید شغل مستقل خود را داشته باشید؟
دوست دارید وقت بیشتری را در کنار خانوادة خود سپری کنید؟
آیا ا از کار کردن برای دیگران خسته شده اید؟
آیا از اینکه روزانه بیش از10 ساعت کار میکنید ولی درآمد کافی ندارید خسته شده اید؟
اگر اینطور است به جای درستی آمده اید.
ادامه مطلب
 این کتاب اولین بار در سال ۱۳۸۶ توسط نشر سرچشمه چاپ شده‌ است و یکی از رمان‌های پرفروش ایرانی محسوب می‌شود. اولین نوشتهٔ فرهاد جعفری است که در سال ۸۸ به چاپ ۲۵ ام  و در سال ۹۷، به چاپ ۵۹ رسید.
داستان به صورت اول شخص روایت می‌شود. اکثر شخصیت‌های داستان واقعی هستند مانند راوی که خود نویسنده می‌باشد، گل‌گیسو دختر نویسنده و همایون دوست نویسنده. و به همین صورت بیشتر اتفاقاتی که در کتاب می‌افتد منشا حقیقی دارند. هر فصل کتاب مشتمل بر روایت اتف
توضیحات:
اثری است از جمال صادقی به کوشش محمدحسین حاجی ده آبادی، کتاب حاضر در بردارندۀ سه خاطره دربارۀ تجربۀ مرگ و حاصل مصاحبه رو در رو با افرادی است که حیات پس از مرگ را تجربه کرده، به برزخ رفته و برگشته اند. مجموعه ای بسیار جالب و حیرت انگیز که ممکن است بخش هایی از آن برای بیماران قلبی و روان های آسیب پذیر، نامناسب باشد.
گزیده ای از کتاب
_ سحر، می خواهم بدانم واکنش تو،،، واکنش وجود اثیری تو در برابر جسمِ بی جانت چه بود؟ وقتی کالبدت را دیدی چه ف
توضیحات:
گزیده ای از کتاب
با تلاش روز افزون خودروسازان فرانسوی
و پیشرفت زیاد آن‌ها در چندسال اخیر حالا فروششان افزایش یافته و توانسته
اند که رقبای خارجی را کنار بزنند و سهم عمده بازار فرانسه را به خود
اختصاص دهند .به تازگی فهرستی از خودروهای
پرفروش فرانسه منتشر شده که نشان می‌دهد خودروسازنی مثل نیسان با کاهش
فروش بسیار شدیدی رو به ‌رو شده‌اند و شرکت‌هایی مانند ولوو توانسته‌اند
سهم خود را از این بازار افزایش دهند.
ادامه مطلب
توضیحات:
گزیده ای از کتاب
دانلود کتاب قدرت من هستم جول اوستین به زبان فارسی

دانلود کتاب

kankorafghanistan.com › wp-content › uploads › 2019/05 › قدرت-کلام-چگونه از قدرت کالم مان در زندگی به نفع خود استفاده کنیم؟ 1PDFnegareshnik کانال تلگرام و اینستاگرام من: www.negareshenik.ir آدرس سایت ... این کتاب الکترونیکی متن کامل سخنرانی جول اوستین. می باشد که آدرس دانلود این سخنرانی در انتهای این. کتاب آورده شده است. ... من قوی هستم... من رویاهایم را به حقیقت ...bilgiverim.com
برای منی که مدت زمان زیادی را توی مسیر رفتن به سرکار و پشت فرمون هستم کتاب صوتی یکی از بهترین انتخاب هاست. تقریبا یک سالی میشه که از کتاب صوتی اسنفاده میکنم. قبول دارم که هیچ چیزی مثل کتاب کاغدی نیست و اصلا لذت  گرفتن کتاب توی دست و ورق زدنش را نمیشه با هیچ چیزی مقایسه کرد، ولی خب وقتی شرایطت جوری نیست که بتونی کتاب دستت بگیری نباید خودتو از لذت کتاب محروم کنی. برای من هم اوایل سخت بود مخصوصا موقعی که نمیتونستم با صدای خواننده کتاب ارتباط برقر
قبر هر روز پنج مرتبه انسان را صدا میزند :1.من خانه فقر هستم با خود تان گنج بیاورید2.من خانه ترس هستم با خود تان انیس بیاوردید 3. من خانه مار ها و عقرب ها هستم با خود تان پادزهر بیاورید 4. من خانه تاریکی ها هستم با خود تان روشنایی بیاورید5. من خانه ریگ ها و خاک ها هستم با خودتان فرش بباوردید
1. گنج . لا اله الا الله 2. انیس . تلاوت قرآن کریم3. پادزهر .صدقه و خیرات4. روشنایی . نماز نماز شب 5. فرش . عمل صالح
┈┈•✾✾•┈┈

من آدمی معمولی‌ام با دغدغه‌هایی معمولی. هیچ وقت فکر عوض کردن دنیا و ریشه کن کردن ظلم و بدی را در سر نپرورانده‌ام. 
هیچ‌گاه در پی سامان دادن به تمام ناسامانی‌های این جهان نبوده‌ام. من آدمی معمولی‌ام که آرمانشهری‌ در ذهنم نساخته‌ام که برایش بجنگم. 
من خیلی معمولی زندگی می‌کنم. من کتاب می‌خوانم اما نه پشت میز، نه همراه با نسکافه و شکلات تلخ و نه با دفتری که یادداشت‌هایی در آن بنویسم. من کتاب می‌خوانم وقتی به رهاترین حالت ممکن، دراز کشید

بسم الله
یکی از کتاب های خوبی که توفیق پیدا کردم بخوانم، کتاب " نان سالهای جنگ" بود. کار جالبی در قالب کوتاه نوشته هایی جذاب و درس آموز از فعالیت زن های قهرمان روستای صدخرو سبزوار در ایام جنگ تحمیلی به قلم محمود شم آبادی. انتشارات راه یار خاطرات شفاهی پشتیبانی جنگ را برده به روستای پرافتخار صدخرو. خاطرات کوتاه و خواندنی هستند. به زنان نجیب و شریف این خاک خیلی باید افتخار کنیم. مطمءن هستم که اگر کتاب را بخوانید کیف خواهید کرد. کتاب را با تخفیف
امام حسن علیه السلام شبیه‌ترین مردم به رسول خدا صلی الله علیه و آله
شیخ مفید رضوان الله علیه روایت کرده است که امام صادق علیه السلام فرمودند:
كانَ الحَسَنُ أشبَهَ النّاسِ بِرَسولِ اللّه ِ خَلقا و سُؤدُدا و هَدیا.
امام حسن علیه السلام در خلقت و سیرت و شرافت شبیه ترین مردم به رسول خدا بود.
الارشاد، تالیف شیخ مفید، جلد ۲، صفحه ۵، چاپ موسسه آل البیت لاحیاء التراث
کتاب هنر ظریف بی خیالی (The Subtle Art of Not Giving a F*ck) را معمولاً می‌توانید در ردیف کتابهای پرفروش کتابفروشی‌های بزرگ جهان ببینید. این کتاب، دومین اثر منتشر شده از مارک منسون (Mark Manson) است.که توسط ما برای شما عزیزان ترجمه شده است.

دانلود فایل

Search Results Web results دانلود کتاب هنر ظریف بی‌خیالی اثر مارک منسون - فیدیبو https://fidibo.com › سبک زندگی Translate this page Rating: 3.8 - ‎80 votes خرید و دانلود کتاب هنر ظریف بی
دچار سرگشتگی شده‌ام. دستم به رعشه افتاده و نایی برای زندگی ندارم. بنده امروز به یک شوک روحی دچار شده‌ام.
الغرض از چند روز پیش تصمیم گرفته بودیم که برای روز سیزده آبان و در محل تجمع پایانی یک میز کتاب به راه بیندازیم. میز کتاب هم چیزی شبیه نمایشگاه‌های موقت کتاب است با ابعاد خیلی خیلی کوچکتر. این هم نوعی امر خیر بود برای ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی. خب بنده فعلا در یکی از شهرهای مرزی خراسان رضوی (سرخس) ساکن هستم و با توجه به مسائل فرهنگی این شهر از
در حال خواندن کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد هستم 
اعتقاد به اینکه خواسته هاتو بنویس و کائنات و خدا و کلا هرچی در جهان هستیه تورو بهشون می‌رسونن. به نظرم اتفاق جذابیه و اتفاقا یه کانال نویس عزیز نوشته بودن که از این طریق به چیز هایی رسیدن 
نمی‌خوام منفی فکر کنم امیدوارم منم برسم -___-
کتاب قشنگیه و تجربه های واقعی هم نوشته در اون پیشنهاد میکنم بخونیدش 
:)
کتاب ملت عشق الیف شافاک
عمدهٔ داستان دربارهٔ احوالات و ارتباط شمس و مولوی است و کمترین بخش‌های کتاب از زبان این دو شخصیت روایت شده‌است و سعی شده تا از نگاه و زاویه‌های گوناگون که همان شخصیت‌های دیگر داستان هستند به این دو نفر پرداخته شود.
نویسنده در این کتاب دو داستان و در حقیقت زندگی شخصیت‌های دو دورهٔ زمانی مختلف را به موازات هم پیش برده‌است. دورهٔ اول در حدود ۶۳۹ تا ۶۴۵ قمری حول و حوش زندگی مولانا و شمس می‌گردد و دورهٔ دوم در سال ۲۰۰۸
خب بریم سراغ معرفی یک کتاب:
تولستوی و مبل بنفش
نینا تصمیمی میگیرد یک سال هر روز یک کتاب بخواند. وقتی صفحات اول کتاب بودم با خودم گفتم چه کار سختی، هر روز یک کتاب را تمام
کردند یعنی هیچ وقت دیگه ای برای بقیه کارهایت نیست.اما نینا تمام یک سال کتاب خواند و حتی من را هم بیشتر از قبل عاشق کتاب 
کرد.
قبل از این کتاب، کتاب لذت خواندن در عصر حواس پرتی را خواندم و اینجا اعتراف میکنم که کتاب تولستوی و مبل بنفش دقیقا حرف های 
کتاب قبلی را زد اما جذاب تر و سا
کتاب «خودت را به فنا نده» نوشته‌ی «گری جان بیشاپ» نویسنده‌ی اسکاتلندی‌ست که اولین بار در سال 2016 انتشار یافت. این کتاب که از پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز است کمک می‌کند تا به بهترین خودتان تبدیل شوید. در پشت جلد آن آمده: تمام مدتی که درگیر بگومگو و قضاوت‌های درونی هستی، و البته هیچ‌وقت هم متوقف نخواهند شد، صدایی آرام زیر گوشت زمزمه می‌کند: «خیلی تنبل و خرفتی و اصلا به درد هیچ کاری نمی‌خوری» تو حتی متوجه نیستی چقدر به این زمزمه اع
بسم الله
به گمانم حال بدم برای کتابهایی است که مدت هاست نخوانده ام. حدودا یک ماه
کتاب های الکترونیکی را دوست ندارم.
کتابخانه هایی که عضو هستم کتابهای مورد علاقه ام را ندارند.
و بعلت گرانی کتاب و مابقی وسایل بیشمار کارم، امکان خرید همه کتابهایم را ندارم.
و افسرده ام از کتاب هایی که نخوانده ام .
روزهای کشدار و گرم تابستان طعم گس ی دارد . و همینطور طعم تنهایی
پایان نامه نیمه کاره ای که اصلا حوصله تکمیل کردنش را ندارم.
کتاب کوچ انفرادیشاعر: راحله وفا

من دیوانه ی تو هستمتو دیوانه ی من هستیو اینجا تیمارستانی ست که حتییک تخت همبرای آرمیدن ماخالی نیست
از زن هاییکه هر روز در منتکثیر می شوندیکی شب به بستر می رود. بقیه مرگ را.به خواب در تنهاییترجیح می دهند. 
برای تهیه ی این کتاب می توانید به پیج اینستگرام نشر شانی مراجعه کنید:@nashreshani1
همچنین می توانید از سایت نشر شانی تهیه کنید: 
http://www.nashreshani.com
در حال خوندنش هستم . چقدر روال زندگی اون زن برام قابل درکه . چند خط و بند که می خونم کتاب رو می بندم ! طاقباز کف اتاق دراز میکشم و به سقف خیره میشم . به خودم که میام می بینم دقایق طولانی به هیچ چیزی فکر نکردم ... 
هنوز تمومش نکردم . برای خوندن کتاب باید سرم دنج باشه . فعلا انواع صداها توی سرم موج مکزیکی میزنه ... تمرکز خوندن کتاب رو ندارم ولی دلم میخواد تمومش کنم ... اطلاع از عاقبت سرنوشت اون زن برام جالبه . 
با سلام...من علی رضا دهقان زاده هستم ما در یک روز به کتابخانه عمومی رفتیم با زعیمیان و بابایی و من و معلم رفتیم کارمان که آنجا تمام شد معلم گفت بیایید برویم مغازه آقای توکلی کتاب بخوانیم ما هم قبول کردیم و رفتیم آنجا که رسیدیم کتاب های رنگا رنگ آنجا بود من و بچه ها کتاب ورداشتیم وشروع  به خواندن کردیم فکر کنم بابایی هم کتاب خواندن را خیلی دوست داشت چون داشت زیاد کتاب میخواند همان موقع ابراهیمی به جمع ما اضافه شد و او هم کتاب خواند بعد از چند سا
صادرات کتاب رابطه عبد و مولا می تواند به گسترش فرهنگ اسلامی ایرانی کمک بسیاری کند.
این کتاب مخاطبین بسیاری در ایران دارد.
چرا که مفاهیم سخت را با بیان آسان و شیرین واضح و شفاف می کند.
بخشی از کتاب رابطه عبد و مولا به قلم استاد پناهیان و به همت انتشارات عصر بیان معنوی، در ادامه آورده شده است:
خدایا کی خودت را به من نشان می دهی؟
عبادت یعنی تمنا؛ تمنای ملاقات.
الله اکبر، یعنی خدایا کی خودت را به من نشان می دهی؟
کی جلوه می کنی؟
ببین من با ادب ایستاده
سکانس اول :
صبح که وارد کلاس شد دستش بود
حجم و قد و قواره اش خیلی آشنا میزد!
همینطور که زیر چشمی نگاهش می کردم گوشه ی جلدش بهم رخ نشون داد
خودش بود
_سلام بر ابراهیم
یه لحظه تمام تصوراتم به پر و پای هم پیچیدن
آخه به قیافه اش .....به قیافه اش که چی؟
مگه دوست و رفقای خود ابراهیم هم همون لات و لوتای سرکوچشون نبودن؟!
تمام ذهنیت بی خود و بی جهت مخ مبارک رو دیلیت کردم و یه لبخند از سر شوق که حتی متوجهش هم نشد بهش زدم
سکانس دوم:
تو سالن هر کدوم یه گوشه نشسته بو
سلام آقای سلیمانی من یکی از دانش آموزان کلاس ششم هستم به نظر من مدرسه ای شاد مدرسه ای است که در آن کتابخانه ی بزرگی داشته باشد تا ما بتوانیم که آن کتاب هارا امانت بگیریم یا حتی آنجا بشینیم و کتاب هارا بخوانیم میدانیم که کتاب باعث رشد مغزمان میشود و برای تمامی مردم جهان مفید است درخواست دیگر من این است که زمین چمن را مرتب کنید دیوار مدرسه را رنگ کنید حتی دروازه ی مدرسه را رنگ کنید با تشکر از آقای سلیمانی و همکارانش

دانلود کتاب شناخت صنایع دستی ایران

دانلود فایل

shahreketabonline.com › محصولات › هنر › شناخت صنایع دستی ایرانخرید کتاب شناخت صنایع دستی ایران نوشته حسین یاوری از ...خرید کتاب شناخت صنایع دستی ایران نوشته حسین یاوری از انتشارات مهکامه، ، در شهر کتاب آنلاین.هنر، هنر ایرانی.www.ajansbook.com › shopproduct › detail › شناخت-صنایع-دستی-ا...شناخت صنایع دستی ایران - آژانس کتابخرید کتاب,خرید اینترنتی کتاب,کتاب شناخت صنایع دستی ایران نوشته حسین یاوری ،
کتاب این راهش نیست نوشته ی اریک بارکر توسط نشر کوله پشتی منتشر شده است. این کتاب از پرفروش ترین عناوین نیویورک تایمز در سال ۲۰۱۷ محسوب می شود. اریک در پی تببین راه رسیدن به موفقیت است. به نظر شما چرا هر آنچه در مورد موفقیت می دانیم عمدتا اشتباه است؟ آنچه در پس پرده وجود دارد چیست؟ بارکر در پی یافتن پاسخ این چرایی هاست.
موفقیت در زندگی، کار و روابط آرزوی هر انسانی است و خوشبختانه امروزه منابع و مراجع بسیار زیادی برای دستیابی به این امر مهم در دس
!Hello people
این وبلاگ برای فن گیرل ها و فن بوی هاست. انواع اهنگ ، کتاب ، عکس و میم های مربوط به هر فندوم و حتی ترجمه کتاب های پرفروش به صورت رایگان قرار داده خواهد شد. هنگام کپی فقط از لینک های خودم  لطفا فقط استفاده شود.  
و همچنین ادمین اصلی این وبسایت منم یعنی Anita.Gh 
تاریخ مشخصی برای پست فصل های جدید ترجمه شده وجود نداره و بیشتر به تعداد دانلود فایل های قبلی وجود داره به طور کلی. منم سعی میکنم که هر چه زود تر فصل های جدیدو قرار بدم.
و اخرین سخن قصار
#معرفی_کتاب کتاب نقش آزادی در تربیت کودکان نوشته آیت الله #شهیدبهشتی 
قسمتی از متن این کتاب:
اى پدر و اى مادر، مى خواهى درباره فرزندت چگونه نقشى داشته باشى؟ و شما اى معلم و شما اى مربى، مى خواهى درباره این دخترکان و پسرکان چگونه نقشى داشته باشى؟ آیا شما مى خواهى سلب کننده آزادى و اختیار بچه‌ها باشى، و تازه اسمش را بگذارى دلسوزى و تربیت؟! »من خیلى پدر خوبى هستم؛ نمى گذارم بچه‌ام چپ و راست برود و خطا بکند«! »خیلى مادر دلسوزى هستم، آن قدر مراقب
دانلود کتاب پدر پولدار پدر بی پول
این کتاب نسخه کامل از کتاب پدر پولدار پدر بی پول می باشد.

دانلود فایل

دانلود پی دی اف کتاب پدر پولدار پدر بی پول به زبان فارسی ... https://pay98.cash › خانه › آموزش Translate this page Rating: 4.1 - ‎7 votes Nov 4, 2019 - کمتر کسی پیدا می شود که در فکر رویای ثروتمند شدن باشد اما کتاب پدر پولدار پدر بی پول را نخوانده باشد. یکی از بهترین مراجع برای رسیدن به ... کتاب صوتی پ
دانلود نسخه کامل کتاب پدر پولدار پدر فقیر pdf

توضیحات بیشتر+دانلود

خرید کتاب پدر پولدار پدر بی پول-بیشتر از یک نفر https://www.bishtarazyek.com › محصولات › کتاب Translate this page بیش از 35 میلیون نسخه از نسخه فیزیکی «پدر پولدار پدر بی پول» در دنیا به فروش رفته است. میلیون‌ها نسخه از آن به صورت الکترونیکی فروش یا دانلود شده است. سایت دانلود کتاب پدر پولدار پدر بی پول - زیپ
اگر بخواهیم یکی از ماندگارترین و پرفروشترین کتابهای طول تاریخ را معرفی کنیم باید از کتاب پرطرفدار 'ملت عشق' نوشته 'الیف شافاک' به ترجمه 'ارسلان فصیحی' نام ببریم که بارها و بارها تجدید چاپ شد و هنوز هم طرفداران زیادی در دنیای ادبیات دارد.

عنوان: ملت عشق
نویسنده: الیف شافاک
مترجم: ارسلان فصیحی
چهل قاعده عشق که به نام ملت عشق نیز شناخته می‌شود، توسط نویسنده‌ی فرانسوی متولد ترکیه «الیف شافاک» نوشته شده است. این رمان، اثری برگرفته از ارتباط عر
کتاب صوتی تمرین نیروی حال
*دومین کتاب صوتی پرفروش در ایران*
نویسنده: اکهارت تول / گوینده: نیما رئیسی
کتاب صوتی «تمرین نیروی حال» را با صدای گرم «نیما رئیسی» می‌شنوید. کتاب صوتی «تمرین نیروی حال» نوشته‌ی «اکهارت تول» و برگردان «فاطمه مشایخی» است. اکهارت تول در این کتاب، شرح‌حال خود را روایت می‌کند و شرح میدهد...
برای دانلود کتاب به ادامه مطلب مراجعه کنید
ادامه مطلب
من فریبا هستم.
معلم، مترجم (انگلیسی به فارسی)، UI کار، گرافیست آماتور، آشپز، شیرینی پز، کتاب باز، فیلم باز، مسافر، در جستجوی آگاهی، سعی بر خوب بودن، سعی بر خود بودن، مثبت اندیش.
از امروز به تاریخ 23 بهمن 1398 تصمیم به راه اندازی وبلاگ شخصی خود گرفتم تا دیگر در هیچ یک از شبکه های اجتماعی فعالیت نکنم. چرا که به دنبال تجربه ها و اندیشه های جدیدتر و بزرگ تری هستم.
از امروز کامپیوتر شخصی خود را مامور به حفاظت و نگهداری از این وبلاگ خواهم کرد. از امروز مط
تنها ماندن در خانه
تنهایی بخاطر خودارضایی
هر وقت تنها میشم
دیدن فیلم های مستهجن مبتذل در خانه
یواشکی فیلم دیدن
تنها تو خونه
تنهایی استمنا دختر پسر
خیلی تنها هستم
من تنها هستم
علت دلیل خودارضایی
چگونه تنها نباشیم ؟
مشکل من تنهایی هست
مشکل تنها بودن
درمان تنهایی
چگونه تنها نباشم؟
علت تنهایی من
چرا من تنها هستم؟
خودارضایی کردن در خانه
هیچ کس تو خونه نیست
من چرا همیشه تنها هستم؟
کتاب دانلود آموزش دوستیابی
فرار از تنهایی
خودارضایی فیلم های سکس
دانلود کتاب صوتی هنر رزم اثر سون تزو

دانلود فایل

دانلود رایگان کتاب صوتی هنر رزم اثر سون تزو :: دانلود کتابketabdownloadpdf.blog.ir › tag › دانلود رایگان کتاب ...۲ مطلب با کلمه‌ی کلیدی «دانلود رایگان کتاب صوتی هنر رزم اثر سون تزو» ثبت شده است - دانلود کتاب.
دانلود کتاب صوتی هنر رزم | دکه علمیdakeelmi.ir › product › دانلود-کتاب-صوتی-هنر-رزمدانلود کتاب صوتی هنر رزم نسخه کامل و بدون سانسور. هنر رزم. کتاب صوتی . کتاب صوتی Art Of War. سان تزو نویسنده کتاب هنر رزم خواند
تولیدی کیف یک
از سری محصولات تولیدی کیف 
کد ۳۱۸۷
محصول پرفروش کد٣١٨٧
کیف٢حالته٣کاره(بسیار جادار)فقط ۴٨٠٠٠ تومان(عمده)حالت کوله و تغیر حالت به دوشىداراى٧زیپ+٩جیب جاجنس کتان ضخیم بادوامابعاد حالت دوشى٣٠در٢٢سانتابعاد حالت کوله ۴٠در٣٠سانت۵رنگ مطابق عکس+صورتى.سرخابى.آبىمدل شل - داراى زیپ مخفىتلفن ۰۲۱۳۶۸۳۲۰۸۵
صفحه اصلی محصول 
سایت اصلی
محصول پرفروش کد٣١٨٧
کد ۳۱۸۷
محصول پرفروشکد٣١٨٧
کیف٢حالته٣کاره(بسیار جادار)فقط ۴٨٠٠٠ تومان(عمده)حالت کوله و تغیر حالت به دوشىداراى٧زیپ+٩جیب جاجنس کتان ضخیم بادوامابعاد حالت دوشى٣٠در٢٢سانتابعاد حالت کوله ۴٠در٣٠سانت۵رنگ مطابق عکس+صورتى.سرخابى.آبىمدل شل - داراى زیپ مخفىتلفن ۰۲۱۳۶۸۳۲۰۸۵
صفحه اصلی محصول 
سایت اصلی
محصول پرفروش کد٣١٨٧
کد ۳۱۸۷
محصول پرفروشکد٣١٨٧
صفحه اصلی محصول 
سایت اصلی
کتاب وقتی رفتم و اینفلوئنسر تموم شد. وقتی رفتم جالب بود اما غمگین. به هرحال تونستم زود تمومش کنم. اینفلوئنسر نکات خوبی داشت اما نه خییییلی خوب و فکر کنم بیشتر به درد خارجی ها میخورد. دیگه اینکه کتاب خانه که در آن بزرگ شدیم رو شروع کردم توی فیدیبو که خیلی بده. الان صفحه ۲۰۰ هستم، خب توی الکترونیکی بیشتره صفحه هاش. اما اصلا لذت نمیبرم ازش و به زور دارم میخونم. نمیدونم امیدوارم تمومش کنم. روان درمانی اگزیستانسیال رو هم دارم ادامه اش رو میخونم که خ
ضحاک دو تا مار روی شونه هاش داشت که مغز آدما رو می داد بخورن، که اگه نمی خوردن، ضحاک رو سرویس می کردن!من از وقتی که شروع کردم به خوندن و نوشتن، دقیقاً حس می کنم ضحاک‌ام! منتهی با این تفاوت که مارهای ضحاک روی دوشش‌ بودن، مارهای من توی مغزم.ضحاک به مارهاش مغز آدم می داد، من کلمه! فرقی هم نمی کنه چی باشه، داستان کوتاه، رمان، شعر، نمایش نامه، روزنامه، مجله، فیلمنامه، و حتی گاهاً فیلم و سریال رو می ریزم توو تابع (x)f و ازش کلمه می گیرم!کتابایی که خیلی
دانلود کتاب هذا کتاب کنزالعلوم مخفی

دانلود فایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وب
دانلود رایگان هذا کتاب کنزالعلوم مخفی, کواکب و سیارات و ...taktafile.ir › دانلود-کتاب-هذا-کتاب-کنزالعلوم-مخفیدانلود رایگان کتاب هذا کتاب کنزالعلوم مخفی کواکب و سیارات و نقش آنها در سرنوشت 99 اسماء الحسنی مبارک کتاب کنز العلوم مخفی دعای گشایش بخت دختران موکلین ...
دانلود کتاب هذا کتاب کنزالعلوم مخفی - پروژه هاwww.takbook.com › best › دانلود-
دکتر “گری چاپمن”، کتاب پنج زبان عشق: رازهایی برای داشتن عشقی پایدار را در سال ۱۹۹۲ نوشت که با فروش بیش از ۱۱ میلیون نسخه، جزء ۱۰۰ کتاب پرفروش دنیا بوده و به ۴۹ زبان نیز ترجمه شده است. در این کتاب، زبان عشق یک فرد را روش ابراز عشق به آن فرد تعریف کرده‌اند. چاپمن پس از سال‌ها تحقیق و مشاوره، عنوان کرد که فقط ۵ زبان عشق (Five Love Languages) وجود دارد:

تائید و تشویق (Words of Affirmation)
اختصاص وقت (Quality Time)
هدیه دادن (Receiving Gifts)
خدمت کردن (Acts of Service)
تماس فیزیکی (Physica
پر فروش ترین فیلم های 98بر پایه ی آمار فروشی که در سامانه فروش سینمای جمهوری اسلامی ایران تا روز جاری ( ۱۲ تیرماه ) قرار گرفته است , فیلم سینمایی «ایکس لارج» به کارگردانی محسن توکلی که از چهارشنبه هفته قبل یعنی پنجم تیرماه روی پرده رفت , تا روز جاری در حدود ۲۷۶ میلیون تومان فروش داشته که ازاین‌حد ۱۷۵ میلیون تومان نتیجه ها فروش در شهر تهران بوده است . این اثر که درون‌مایه‌ای کمدی دارااست با در اختیار داشتن ۷۷ سینما در تهران و شهر
دکتر “گری چاپمن”، کتاب پنج زبان عشق: رازهایی برای داشتن عشقی پایدار را در سال ۱۹۹۲ نوشت که با فروش بیش از ۱۱ میلیون نسخه، جزء ۱۰۰ کتاب پرفروش دنیا بوده و به ۴۹ زبان نیز ترجمه شده است. در این کتاب، زبان عشق یک فرد را روش ابراز عشق به آن فرد تعریف کرده‌اند. چاپمن پس از سال‌ها تحقیق و مشاوره، عنوان کرد که فقط ۵ زبان عشق (Five Love Languages) وجود دارد:

تائید و تشویق (Words of Affirmation)
اختصاص وقت (Quality Time)
هدیه دادن (Receiving Gifts)
خدمت کردن (Acts of Service)
تماس فیزیکی (Physica

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

狂った少女のラブソング •.¸¸.•*´گـــذر زنــدگی`*•.¸¸.•